-4%

Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-40" 40W 6400K IP65 чорний вуличний (Horoz Electric)
1 453 ₴
1 394,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-012-0040-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TIGER-40" 40W 6400K IP65 чорний вуличний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 40 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Світловий потік | 400 lm |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм * 250 мм * 70 мм |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Додатково | Сонячна панель — 172 мм* 265 мм 6 В/6 Вт (полікристалічний силікон) індикатор заряду пульт ДК |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Час роботи від акумулятора | 12-15ч |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Час заряджання | Час заряджання — 4-6 год. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 394,88 ₴






