
Світильник врізний "BIANCA" 3W 4200К білий світлодіодний настінно-стельовий (Horoz Electric)
166 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 016-036-0003-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник вмонтований "BIANCA" 3W білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 35 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 3 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 48,5 мм * 28,5 мм |
| Світловий потік | 210 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 65° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴

