
Світильник-балка лінійний світлодіодний "OMEGA-6" 6W 6400K (Horoz Electric)
172 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 052-002-0030-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Балка LED "OMEGA-6" 6W 6400K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | з кнопкою стикуються між собою |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Потужність | 6 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 282 мм * 40 мм |
| Світловий потік | 273 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172 ₴


