
Світильник врізний/накладний світлодіодний "LUNA" 3W 4200К настінно-стельовий (Horoz Electric)
126 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-041-0003-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник (врізний/накладний) "LUNA" 3W 4200К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 65 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, стекло |
| Потужність | 3 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 70 мм * 14,5 мм |
| Світловий потік | 210 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 ₴

