
Світлодіодна панель врізна "EUROPA-80" 80W 6400K квадратна стельова (Horoz Electric)
1 410 ₴
- Немає в наявності
- Код: 056-009-0080-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник врізний "EUROPA-80" 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 360 W |
| Кількість в пакованні | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 80 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 25 мм |
| Світловий потік | 5575 Lm |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410 ₴




