-3%

Настільна лампа світлодіодна LED "EBRU" 10W 3-6K чорна (Horoz Electric)
2 424 ₴
2 351,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: 049-010-0010-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настільний LED "EBRU" 10 W чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Додатково | кріплення струбцина; димережіться; має сенсорний вимикач; |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 361 мм * 150 мм * 358 мм |
| Світловий потік | 600 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6000K - 4500К- 3000К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 351,28 ₴

