-4%

Світлодіодна стельова люстра "VENEZIA" 40W 4000K хром (Horoz Electric)
3 198 ₴
3 070,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: 019-057-0040-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра VENEZIA 40W 4000K хром
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 40w |
| Робоча напруга | 180-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 526 мм х 538 мм х 51 мм |
| Світловий потік | 2400 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 070,08 ₴


