
Світильник світлодіодний фасадний вуличний "KING-10/S" 10W 4200K настінний чорний (Horoz Electric)
801 ₴
- Немає в наявності
- Код: 076-082-0004-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник світлодіодний фасадний вуличний "KING-10/S" 10W 4200K настінний чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 10W |
| Робоча напруга | 85-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 95 мм х 104 мм х 134 мм |
| Світловий потік | 900 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 801 ₴


