
Світильник врізний світлодіодний "PARKER-12" 12W 4200K чорний настінно-стельовий (Horoz Electric)
783 ₴
- Немає в наявності
- Код: 016-071-0012-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник вмонтований PARKER-12 12W чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 130 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 12W |
| Робоча напруга | 170-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 148 мм х 38мм |
| Світловий потік | 1000 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 783 ₴


