-4%

Світильник врізний світлодіодний "PARKER-5" 5W 4200K чорний настінно-стельовий (Horoz Electric)
397 ₴
381,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-071-0005-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вмонтований PARKER-5 5W чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | Ø68 mm |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 5W |
| Робоча напруга | 170-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 82 мм х 40 мм |
| Світловий потік | 350 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381,12 ₴


