Новинка
-3%

Світильник під лампу MR16, зі склом, врізний "KAKTUS-R" чорний IP65 настінно-стельовий (Horoz Electric)
292 ₴
283,24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 015-034-0001-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник під лампу MR16, зі склом, врізний "KAKTUS-R" чорний, вологозахищений IP65, настінно-стельовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 75 мм |
| Додатково | у комплекті без патрона |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | max 50w |
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 89 мм х 68 мм х 33 мм |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283,24 ₴


