
Світильник накладний світлодіодний "CARLA-16/SQ" 16W 4200К настінно-стельовий (Horoz Electric)
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-059-0016-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний світлодіодний "CARLA-16/SQ" 16W 4200К настінно-стельовий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 16W |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 125 мм x 125 мм x 45 мм |
| Світловий потік | 1520 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴



