
Світильник врізний світлодіодний "STELLA-16" з регулюванням 16W 6400K білий настінно-стельовий Horoz Electric
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-052-0016-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний світлодіодний "STELLA-16" з регульованим кріпленням 16W 6400K білий настінно-стельовий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 16 Вт |
| Світловий потік | 1440 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 см |
| Діаметр | 121 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | Ø55-Ø100 mm (регулює) |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 16 W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø121x19 mm |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴



