
Світильник накладний світлодіодний "ARINA-18" 18W 3000K настінно-стельовий (Horoz Electric)
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 016-026-0018-021
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник накладний світлодіодний "ARINA-18" 18W 3000K настінно-стельовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 18 W |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 211 мм x 211 мм x 28 мм |
| Світловий потік | 1300 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 час |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 6000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴


