
Світильник ЖКГ промисловий світлодіодний 10W 4200K з датчиком руху "HECTOR-10" IP54 (Horoz Electric)
729 ₴
- Немає в наявності
- Код: 071-012-0010-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник ЖКГ світлодіодний промисловий вологозахищений 10W з датчиком руху HECTOR-10 IP54
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Horoz Elektrik |
| Додатково | з дансиком руху |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 160-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 212x119x44.5 mm |
| Світловий потік | 800 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 4200K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729 ₴


