-4%

Світильник-балка лінійний світлодіодний "OMEGA-16" 16W 6400K 16W 6400K (Horoz Electric)
316 ₴
303,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 052-002-0120-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник-балка лінійний світлодіодний "OMEGA-16" 16W 6400K
Бренд HOROZ ELECTRIC
Потужність 16 W
Аналог лампи розжарювання 128 W
Робоча напруга 220-240V
Світловий потік (лм) 1136 lm
Колірна температура, К 6400K
Кут розсіювання 120°
Ступінь захисту IP IP 20
Матеріал корпусу метал, пластик
Колір білий
Термін служби 20 000 год.
Розміри (ДхШхВ) 1156 мм * 40 мм
Тип світлодіодів SMD LED
Гарантійний термін 2 роки
Кількість в упаковці 1 шт.
Додатково з кнопкою, стикуються між собою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 128 W |
| Додатково | з кнопкою стикуються між собою |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Потужність | 16 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1156 мм * 40 мм |
| Світловий потік (лм) | 1136 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303,36 ₴


