
Світлодіодна лампа трубка Horoz "LED TUBE-60" 9W 60см T8 G13 4000К (Horoz Electric)
102 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 002-001-0009-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна трубка "LED TUBE-60" 9W 60см T8 G13 4000К
Бренд HOROZ ELECTRIC
Потужність 9 W
Тип цоколя G 13
Робоча напруга 220-240 V
Світловий потік (лм) 750 lm
Колірна температура, К 4000K
Кут розсіювання 195°
Матеріал корпусу Скло
Колір Білий
Термін служби 25 000 год.
Розміри (ДхШхВ) 600 мм* 26мм
Тип світлодіодів SMD LED
Гарантійний термін 2 роки
Кількість в упаковці 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 9 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм* 26 мм |
| Світловий потік (лм) | 750 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | G13 |
| Кут розсіювання | 195° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 4000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴


