-4%

Світильник світлодіодний фасадний вуличний SMD LED "TWIST-7" 7W 4200K настінний (Horoz Electric)
1 041 ₴
999,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-042-0007-050
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний фасадний вуличний SMD LED "TWIST-7" 7W 4200K настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Світить у три боки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 7 W |
| Робоча напруга | 85-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 119 мм х 80 мм х 53 мм |
| Світловий потік (лм) | 442 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999,36 ₴




