-5%

Світильник підсвітка дзеркал-картин LED "TURNA" 3W 4200K (Horoz Electric)
606 ₴
575,70 ₴
- В наявності
- Код: 040-007-0003-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підсвітка дзеркал-картин LED "TURNA" 3W 4200K
Бренд HOROZ ELECTRIC
Потужність 3 W
Робоча напруга 220-240V
Світловий потік (лм) 200 Lm
Колірна температура, К 4200К
Кут розсіювання 60°
Ступінь захисту IP IP 20
Матеріал корпусу метал, пластик
Колір чорний
Термін служби 30 000 год.
Розміри (ДхШхВ) 370мм * 60 мм
Гарантійний термін 2 роки
Кількість в упаковці 1 шт.
Додатково з кнопкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 3 W |
| Кут розсіювання | 60° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Розміри (ДхШхВ) | 370 мм * 60 мм |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Додатково | з кнопкою |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Світловий потік (лм) | 200 Lm |
| Основні атрибути | |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575,70 ₴


