-4%

Світлодіодний прожектоp на сонячній батареї LED "SPARROW-16" 10W 6400K IP65 з датчиком руху Horoz Electric
1 313 ₴
1 260,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-022-0016-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектоp на сонячній батареї LED "SPARROW-16" 10W 6400K IP65 з датчиком руху
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 10 W |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Розміри (ДхШхВ) | 180.7 мм х 146 мм х122.3мм |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Додатково | Три режими світіння Настінний і наземний монтаж Функція SOS Датчик руху |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| батарея | 2600 mah |
| Світловий потік (лм) | 1600 lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260,48 ₴




