-4%

Світильник врізний офісний "TAURUS-36" 36W 6400K стельова панель (Horoz Electric)
718 ₴
689,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: 056-013-0036-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний офісний "TAURUS-36" 36W 6400K стельова панель
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, скалдських приміщень тощо. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу - метал, плафон - пластиковий.
Бренд HOROZ ELECTRIC
Потужність 36 W
Робоча напруга 175-265V/50-60Hz
Світловий потік (лм) 3000 Lm
Колірна температура, К 6400K
Кут розсіювання 120°
Ступінь захисту IP IP 20
Матеріал корпусу метал, пластик
Колір Білий
Врізний отвір 275мм х 575мм
Термін служби 20 000 год.
Розміри (ДхШхВ) 595мм x 295мм x 32мм
Тип світлодіодів SMD LED
Гарантійний термін 2 роки
Кількість в упаковці 12 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 275 мм х 575 мм |
| Кількість в пакованні | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 175-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 595 мм x 295 мм x 32 мм |
| Світловий потік (лм) | 3000 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689,28 ₴





