-5%

Світодіодний підлоговий торшер "NORMAN" білий 15W 3-6K з пультом (Horoz Electric)
3 368 ₴
3 199,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 046-004-0015-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний підлоговий LED торшер "NORMAN" білий 15W 3-6K з пультом
Бренд HOROZ ELECTRIC
Потужність 15 W
Робоча напруга 220 - 240 V
Світловий потік (лм) 1000 Lm
Колірна температура, К 3000K - 4000К - 6000К
Кут розсіювання 110°
Ступінь захисту IP IP 20
Матеріал корпусу пластик, метал
Колір білий
Термін служби 20 000 год.
Розміри (ДхШхВ) 1460 мм * 650 мм * 272 мм
Тип світлодіодів SMD LED
Гарантійний термін 2 роки
Кількість в упаковці 1 шт.
Додатково диммерується; має пульт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | димереживитися; має пульт |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1460 мм * 650 мм * 272 мм |
| Світловий потік (лм) | 1000 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 110° |
| Колірна температура, К | 3000K — 4000К-600К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199,60 ₴


