-4%

Фасадний вуличний світильник світлодіодний "MAESTRO" 10W 4200K чорний настінний (Horoz Electric)
1 135 ₴
1 089,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 029-008-0010-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасадний вуличний світильник світлодіодний "MAESTRO" 10W 4200K чорний настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 10W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм * 90 мм |
| Світловий потік (лм) | 425 |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089,60 ₴


