
Прожектор світлодіодний вуличний "OSELO-300" 300W 6400K 30000Lm IP65 сірий 330х300х42мм (Horoz Electric)
2 760 ₴
- Немає в наявності
- Код: 068-025-0300-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прожектор світлодіодний вуличний "OSELO-300" 300W 6400K 30000Lm IP65 сірий 330х300х42мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 300 W |
| Робоча напруга | 100V - 265V |
| Розміри (ДхШхВ) | A 330 мм *B 300 мм *C 42 мм |
| Світловий потік (лм) | 30000 Lm |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760 ₴



