-4%

Спот світильник накладний поворотний "JOKER-6" під лампи 4хGU10 білий стельовий (Horoz Electric)
1 082 ₴
1 038,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: 015-038-0006-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спот світильник накладний поворотний "JOKER-6" під лампи 4хGU10 білий стельовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | лампи не входять до комплекту |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | max. 4x10W |
| Напруга | 220-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 мм х 150 мм х 100 мм |
| Ступінь захисту IP | ІР 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 038,72 ₴


