-4%

Світильник-люстра накладний світлодіодний "GHOST-36" 36W 6400K білий стельовий (Horoz Electric)
848 ₴
814,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: 027-003-0036-01-1
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник-люстра накладний світлодіодний "GHOST-36" 36W 6400K білий стельовий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Діаметр | 390 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 185 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 390 мм х 70 мм |
| Світловий потік (лм) | 3600 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 814,08 ₴

