
Світильник світлодіодний фасадний вуличний "HERMES-1" 6W 4200K IP54 чорний настінний (Horoz Electric)
1 191 ₴
- Немає в наявності
- Код: 076-084-0006-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник світлодіодний фасадний вуличний "HERMES-1" 6W 4200K IP54 чорний настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 6 Вт |
| Світловий потік | 350 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4200К |
| Розміри | |
| Висота | 8.3 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 300 мм * 130 мм * 83мм |
| Світловий потік (лм) | 350 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 191 ₴

