
Світильник врізний точковий "KARANFIL-S" квадрат MR16 чорний настінно-стельовий (Horoz Electric)
159 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 015-023-0050-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний точковий "KARANFIL-S" квадрат MR16 чорний настінно-стельовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 75 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | мах 50W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 85 мм*32 мм |
| Ступінь захисту IP | ІР20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴


