-4%

Світильник світлодіодний фасадний вуличний "VECTOR-6" 6W 4200K IP65 чорний настінний (Horoz Electric)
684 ₴
656,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-083-0006-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний фасадний вуличний "VECTOR-6" 6W 4200K IP65 чорний настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 6 W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 70 мм х 130мм |
| Світловий потік (лм) | 350 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656,64 ₴

