-4%

Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "SPIDER-16" 16W 6400K IP54 чорний (Horoz Electric)
960 ₴
921,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-021-0016-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "SPIDER-16" 16W 6400K IP54 чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Час роботи від акумулятора | 12-15ч |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | панель 1w 5v |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 16 W |
| Світловий потік (лм) | 1600 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
| батарея | 2600mah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 921,60 ₴


