-3%

Лампа вінтажна світлодіодна ретро трубка "Rustic Tube-8" 8W 2200К E27 235х30мм (Horoz Electric)
216 ₴
209,52 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-033-0008-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа вінтажна світлодіодна ретро трубка "Rustic Tube-8" 8W 2200К E27 235х30мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 8 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 235 мм * 30 мм |
| Світловий потік (лм) | 720 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | Прозорий із бурштиновим відливом |
| Колірна температура, К | 2200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209,52 ₴

