
Лампа вінтажна світлодіодна, ретро Filament LED "Origami" 8W E27 2200K Янтар (Horoz Electric)
715 ₴
- Немає в наявності
- Код: 001-053-0008-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа вінтажна світлодіодна, ретро Filament LED "Origami" 8W E27 2200K Янтар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Потужність | 8 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм*270мм |
| Світловий потік (лм) | 620lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Тип цоколя | E27 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | Янтар |
| Колірна температура, К | 2200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴


