
Прожектор світлодіодний "Pegasus-50" 50W 6400K IP65 120° вуличний чорний (Horoz Electric)
686 ₴
- Немає в наявності
- Код: 068-024-0050-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прожектор світлодіодний "Pegasus-50" 50W 6400K IP65 120° вуличний чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 50 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 165 мм * 180 мм * 35 мм |
| Світловий потік (лм) | 5750 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686 ₴



