-4%

Прожектор LED акумуляторний на сонячній батареї "TURBO-400" 400W 3000-6400K IP44 USB Type-C (Horoz Electric)
1 141 ₴
1 095,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-027-0400-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний акумуляторний на сонячній батареї "TURBO-400" 400W 3000-6400K IP44 USB Type-C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 400 W |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Розміри (ДхШхВ) | 217.8 мм х 54.8мм х 147.3мм |
| Колірна температура, К | 3000K, 4200K, 6400K |
| Термін експлуатації | 25 |
| Час роботи від акумулятора | 5-7 год |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Час заряджання | Час заряджання — 5-7 год. |
| Світловий потік (лм) | 2391 lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095,36 ₴





