
Світильник накладний світлодіодний "Hazel-32" 32W 6400K настінно-стельовий чорний (Horoz Electric)
547 ₴
- Немає в наявності
- Код: 016-077-0032-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник накладний світлодіодний "Hazel-32" 32W 6400K настінно-стельовий чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Потужність | 32 W |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø380x55 mm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Термін експлуатації | 25,000 ч. |
| Робоча напруга | 160-265V / 50-60Hz |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Світловий потік (лм) | 2240 lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547 ₴

