-5%

Світильник фасадний вуличний світлодіодний "IMPERIAL-2" 2x7W 4200K IP54 настінний чорний (Horoz Electric)
1 615 ₴
1 534,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-054-0014-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник фасадний вуличний світлодіодний "IMPERIAL-2" 2x7W 4200K IP54 настінний чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | напрямок світла, вгору та вниз |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 2x7W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 248 мм * 78 мм |
| Світловий потік (лм) | 1260 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 534,25 ₴



