
Світлодіодна панель стельова LED JL 600*600mm 36W JL-36-PL-2P-CW 6000K (Біом)
754 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 00-00012273
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дана світлодіодна панель має потужність 36 Вт і виготовлена з алюмінію. Форма виробу – квадрат з посадковим розміром сторони 60 см. Світловий потік від виробу становить 2880 лм, індекс передачі кольору дорівнює 80 одиниць, а кути світіння досягають 120°. Панель випромінює холодне світло з колірною температурою 6000 К. Вимикач у даній моделі не передбачений, клас захисту – IP20.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 595x595x13 |
| Еквівалентна потужність | 325 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 36 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 175-260 V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 2880 Lm |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Температура світла | 6000 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма світильника | Квадратні |
| Колір плафона | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 754 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.



