
Контролер світлодіодний (LED) RGBW OEM 16А 4-zone (4A*4канали) (Біом)
337 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00003832
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Контролер RGBW OEM 16А 4-zone застосовується для управління колірною гамою, яскравістю світіння та попередньо встановленими виробником програмними режимами роботи світлодіодних стрічок. Потужність розглянутої чотирьохканальної моделі дорівнює 192 Вт. Вона має силу струму на виході 16 А – по 4 А на кожен зі своїх каналів. Робоча напруга приладу – 12 В.
Виріб розрахований на чотири зони управління. Взаємодія з контролером проводиться дистанційно з використанням радіосигналу. Виріб виготовлений китайським брендом та відповідає категорії якості «Стандарт». Гарантійний термін складає 6 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00003832 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 4 зони |
| Потужність | 192 W |
| Назва | Контролер RGBW OEM 16А 4-zone (4A*4канала) |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | RGB контролери 12V |
| Стан товару | Новий |
| Тип керування | RF-пульт ДК/Вімікач |
| Ток | 16A (4A/канал) |
| Ціна | 7.70 |
| Число каналів | 4 канали |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴





