
Підсилювач сигналу світлодіодний (LED) RGBW OEM AMP16А 4A*4канали 192W (Біом)
298 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00011667
Підсилювач RGBW OEM AMP16А застосовується для посилення сигналу, що йде до багатоколірної світлодіодної стрічки. Даний прилад розрахований на граничну потужність 192 Вт та забезпечує вихідну силу струму величиною 16 А. Робоча напруга пристрою 12-24 В.
Розглянута модель поставляється споживачеві без пульта. Корпус виробу виконаний з металу та має габарити 82х65х25 мм. Кількість робочих каналів – 4 штуки, число зон управління – одна.
Пристрій виготовлений на стандартному рівні якості та має заводську гарантію терміном на півроку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00011667 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Потужність | 192 W |
| Назва | Підсилювач RGBW OEM AMP16А (4*4кан) |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | RGB підсилювачі |
| Розмір корпусу | 82х65х25 мм |
| Стан товару | Новий |
| Ток | 16A (4A/канал) |
| Ціна | 6.72 |
| Число каналів | 4 канали |
- Ціна: 298 ₴






