
Оптичний датчик торцевий (LED) DP-06-IR-10A-S IR ON\OFF 10А 120W 12V (Біом)
108 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00020334
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робоча напруга DC 12 V
Потужність 120 W
Струм на виході 10 A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00020334 |
| Бренд | OEM |
| Валюта | USD |
| Потужність | 120 W |
| Назва | Оптичний датчик DP-06-IR-10A-S IR ON\OFF торцевий 10А DC12V |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Сенсори, вимикачі, кнопки |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 2.46 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 ₴





