
Контролер світлодіодний (LED) універсальний U-R-01-15A-2,4G 6A*4канала RGB/диммер 180W (Біом)
521 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00023403
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Назва Контролер універсальний U-R-01-15A-2,4G (6A*4канали) (RGB/диммер)
Потужність 180 W
Струм 15 A
Робоча напруга DC 12-24 V
Розмір корпусу 122х37х21 мм
Тип керування Радіо (RF)
Пульт управління Немає
Кількість каналів 4 канали
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00023403 |
| Валюта | USD |
| Потужність | 180 W |
| Назва | Контроллер універсальний U-R-01-15A-2,4G (6A*4к) RGB/dim |
| Наявність | В наявності |
| Пульт керування | Немає |
| Робоча напруга | DC 12-24 V |
| Розділ | RGB контролери |
| Розмір корпусу | 122х37х21 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип керування | Радіо (RF) |
| Ток | 15 A |
| Ціна | 11.90 |
| Число каналів | 4 канали |
| додаткові розділи | RGB контролері 12-24 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴




