
Накладний світлодіодний світильник (Ardero) AL802ARD 36W 5000K IP40 квадрат настінний стельовий білий
593 ₴
- Немає в наявності
- Код: 80168
Оновлені моделі лінійки накладних світлодіодних світильників з декоративним оздобленням.
Стильні та сучасні накладні світлодіодні світильники для освітлення як житлових, так і адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів. Вироблені з легких матеріалів, прості у монтажі, економічні та довговічні.
Особливості та переваги:
Дизайн конструкції. Об’ємний плафон моделі забезпечує бокове свічення торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
Якість конструкції. Оновлений якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів та зборки.
Зручний монтаж. Легко монтується завдяки спеціальному кріпленню.
Комфортне та якісне світло. Миттєве вмикання та рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
ІР40. Висока ступінь захисту від пилу.
Економічність. Економія до 90% електроенергії у порівнянні зі звичайними світильниками під лампу.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Ardero |
| Драйвер | Вбудований |
| Кількість в пакованні | 40 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Напруга, В | 230 |
| Потужність, W | 36 Вт |
| Розмір | 230*230*40 мм |
| Світловий потік | 3060Lm |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 593 ₴



