-4%

Світильник накладний світлодіодний "Hazel-40" 40W 6400K настінно-стельовий чорний (Horoz Electric)
1 049 ₴
1 007,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-077-0040-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний світлодіодний "Hazel-40" 40W 6400K настінно-стельовий чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 40 W |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø450x60 mm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Термін експлуатації | 25,000 ч. |
| Робоча напруга | 160-265V / 50-60Hz |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Світловий потік (лм) | 2800 Lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 007,04 ₴

