-4%

Світильник підсвітка дзеркал-картин LED "LEYLEK-12" 12W 4200K чорний (Horoz Electric)
939 ₴
901,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: 040-016-0012-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підсвітка дзеркал-картин LED "LEYLEK-12" 12W 4200K чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 100 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 530 мм * 120 мм * 45 мм |
| Світловий потік (лм) | 850. Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | черний |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 901,44 ₴

