
Маленький переносний вугільний гриль-барбекю, з решіткою, круглий, сталевий, чорний (LV20021701B)
790 ₴
- Немає в наявності
- Код: LV20021701B
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика:
Розмір грилю: 39x37 см
Решітка для смаження:
-розмір - 34 см,
-матеріал - хромована сталь
Висота робочої поверхні: 29 см
Решітка для вугілля:
-розмір 21 см,
-матеріал - нержавіюча сталь
Чаша для вугілля:
-розмір - 36x11,5 см,
-матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю
Кришка:
-розмір - 36,5x6 см,
-матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю
Матеріал ручки - бакеліт
Ніжки: нержавіюча сталь
Піддон для золи: розмір – 24,5 см
Вага: 1,7 кг.
Упаковка:
Вага – 2,1 кг
Розмір упаковки - 37x14,5x37 см
Інструкція українською мовою
Увага!!! Використовувати тільки деревне вугілля!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Наявність додаткової полиці | Не передбачена |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 340 мм |
| Висота робочої поверхні | 290 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 370 мм |
| Висота | 390 мм |
| Вага | 1.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴








