-4%

Вугільний барбекю/мангал із дерев'яним столиком, поличка для аксесуарів, дерево-сталь (LV2004929A)
960 ₴
921,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: LV2004929A
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристика:
Розмір барбекю - 86x34x84см
Решітка для смаження:
-розмір - 50x24см,
-матеріал - хромована сталь
Висота робочої поверхні- 70,5-74-77,5-81см
Піддон для вугілля:
-розмір - 51,5x26,5x6см,
-матеріал - сталь із жаростійким порошковим покриттям
Матеріал ручки – дерево
Ніжки - сталь із жаростійким порошковим покриттям
Колеса:
-розмір - 14,5см,
-матеріал - пластик
Полиця для аксесуарів:
-розмір - 52x24, 5см,
-матеріал - дерево
Бічна поличка:
-розмір - 19,5x27,5см,
-матеріал - дерево
Упаковка:
Вага - 5,6кг
Розмір упаковки - 30x9x69,5см
Інструкція українською мовою
Увага!!! Використовувати тільки деревне вугілля!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Є |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 860 мм |
| Довжина | 840 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 810 мм |
| Довжина робочої поверхні | 500 мм |
| Ширина робочої поверхні | 240 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 2 (шт) |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 921,60 ₴







