
Сітка для мангалу, сталь з антипригарним покриттям, 52x22,5см (LV20015323)
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: LV20015323
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри - 52x22,5см
Розмір робочої поверхні - 22x22см
Матеріал - сталь з антипригарним покриттям
Матеріал ручки - термопластична гума
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина робочої поверхні | 225 мм |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Ширина робочої поверхні | 225 мм |
| Матеріал | Хромована сталь |
| Матеріал ручки | силікон |
| Антипригарне покриття | Так |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Довжина ручки | 250 мм |
| Тип | Мангал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴


