
Світильник врізний світлодіодний поворотний "NORA PRO-5" 5W 3000K, 4500K, 6000K 87x45mm білий Horoz Electric
144 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 016-053-1005-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник врізний поворотни "NORA PRO-5" 5W 3000K, 4500K, 6000K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | Ø68 mm |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | хустка |
| Потужність | 5 W |
| Робоча напруга | 170-260V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø87x45 mm |
| Світловий потік (лм) | 450 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 52° |
| Колірна температура, К | 3000K, 4500K, 6000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴


