
Світильник накладний світлодіодний "MARTHA PRO-18" 18W 3000K, 4500K, 6000K з регулюванням білий Horoz Electric
678 ₴
- Немає в наявності
- Код: 016-060-1018-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник накладний світлодіодний "MARTHA PRO-18" 18W 3000K, 4500K, 6000K з регульованим кріпленням білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 85-165 мм регулюється |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | накладной монтаж, врезной монтаж |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 18 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 мм * 23 мм |
| Світловий потік (лм) | 1530 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колірна температура, К | 3000k 4500k 6000k переключаетса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 678 ₴



