
Світильник накладний світлодіодний "EPSILON-15" 15W 4200K білий настінно-стельовий (Horoz Electric)
478 ₴
- Немає в наявності
- Код: 027-004-0015-01-2
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник накладний світлодіодний "EPSILON-15" 15W 4200K білий настінно-стельовий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 185 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 260 мм * 60 мм |
| Світловий потік (лм) | 1125 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478 ₴

